Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Poradenské obory

Zkušenosti získáváme celý život, abychom je použili v klíčových rozhodnutích. Život nabývá na síle, když správně komunikujeme s ostatními. Když se ostatní doví, jak skvělé zkušenosti máme a umíme použít. Život dostává novou dynamiku, když neustrneme a rozvíjíme své schopnosti, zvětšujeme nebo překračujeme vlastní komfortní zónu. Takto přirozeně funguje naše vlastní cesta životem.  

Vyberte si oblast, která Vás nejvíce zajímá

Síť našich specialistů

Podívejte se na poradce Vlastní cesty

Zkušenosti našich klientů

Výsledky se odráží ve zpětné vazbě našich klientů.

Články & Novinky

Hledáte inspiraci z oboru? Projděte si články Vlastní cesty.

Moderní řízení je založeno nejen na tvrdých znalostech, ale také na lidskosti. Vyžaduje vnitřní sílu lídra. Nejen to, zahrnuje nadhled, komunikaci a schopnost zvládat stres a změny. Klíčem k úspěchu je psychohygiena – 80 % úspěchu spočívá v zdravé mysli. Vytvořil jsem model, který pomáhá budovat firmu a udržovat energii a nadšení. Důležité jsou čtyři klíčové nástroje, které mi osobně pomohly a rád vám je představím. Navíc vám pomáhájí rozvíjet vlastní potenciál a zvyšují spokojenost.
|
Fenomén umělé inteligence se stále více rozšiřuje a české firmy se dostávají do situace, kdy jsou nuceny uvažovat nad tím, jak nasadit AI do firmy. Na internetu existuje mnoho případových studií, jak reálně dokáže pomoci. Nikde se ale moc nemluví o tom, jak na to připravit svou vlastní firmu. A dá se vůbec na něco takového připravit? 
|
V dnešním rychle se vyvíjejícím pracovním prostředí jsou tradiční hierarchické struktury nahrazovány agilnějším a inovativnějším přístupem, který nacházíme např. u samořídících týmů.
|
Specialisté Vlastní cesty realizují pravidelná setkání, kde sdílejí své zkušenosti, know how a probírají aktuální témata. Setkání se účastní také externími odborníci z různých oborů, kteří jejich tématy doplňují obory Vlastní cesty a pomáhají v rozvoji členů týmu Vlastní cesta.
|
,,Dobrý produkt se prodává sám a kdyžtak stačí dát slevu. Na ni všichni dají.” Takové zcestné pohledy na prodej kolují mezi lidmi. Řada lidí se domnívá, že prodej je nejsnazší práce a nejsnadněji vydělané peníze. Je tomu tak, když je obchod Vaší vášní. To je stejné, jako u každé jiné profese.
|
Performance management je klíčovým prvkem pro dosažení úspěchu v praxi. Počítají se až výsledky. Interim manažer využije efektivně své vlastní znalosti a znalosti vašich zaměstnanců. Společně s nimi zavede efektivní metody a postupy do firemních procesů.
|