Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Trénujeme 10 talentovaných manažerek

Vlastní cesta připravila již druhý ročník specializovaného programu pro ženy manažerky. Program je připravován na míru pro firmu Continental. Program má připravit účastnice na náročnou roli v leadershipu, rozvinout jejich talent. Zároveň zachovat rovnováhu jejich osobního života a roli matky.
original_Společná_Nemojany_-kopie-

Už máme jeden ročník za sebou. Poprvé jsme připravili program, který byl výhradně určen pro talentované manažerky, v roce 2017. Program pod názvem Female Talents si klade za cíl pomoci manažerkám dosáhnout rovnováhy při jejich povinnostech a rozvinout schopnosti leadershipu. Lektoři Vlastní cesty celý program pojímají tak, aby manažerky byly připraveny na všechny velmi náročné situace, které je mohou potkat na úrovní středního a TOP managementu. 

Programu se účastní manažerky z různých lokalit z celé České republiky. Nejen to, zastávají i naprosto rozdílné pracovní pozice a funkce ve firemní hierarchii. Právě tuto různorodost velmi vítáme. Je naprosto obohacující. Rozdílné pohledy a zkušenosti otevírají nové a nové možnosti. 

Letos poprvé byly do programu zařazeny manažerky – maminky na mateřské. Zprvu by se zdálo, že to není vhodné, ale po prvních měsících maminky předvedly skvělé zapojení a výkony. Rozběhly vlastní projekty, které podporují výkonnost jejich zaměstnavatele. Účastnice od nás nedostaly žádnou úlevu, jen pomoc v podobě toho, jak skloubit různé náročné role. 

Náročný program pro talentované manažerky 

Program se zásadně odvíjí od různorodých potřeb firmy Continental v průběhu roku, ale také i od individuálních potřeb účastnic. Lektoři musí neustále analyzovat, které znalosti je třeba rozvinout a jak. Podle toho pak připravují tréninky.  V programu se manažerky setkaly například s těmito tématy:

  • Jak si nastavit vlastní cestu rozvoje
  • Žena ve světě mužů
  • Vedení postojů – specializovaný trénink komunikace pro Leadery
  • Manažerská zpětná vazba 
  • Praktická a pokročilá motivace jednotlivce a týmu
  • Sociální vztahy a rizika
  • Krizové situace leadershipu
  • Zvládání stresu a work life balance
  • …. 

To nebylo vše. Předem si musely samy nastudovat potřebná témata, například ze znalostní linie Jak správně chválit a kárat. Na tréninku pak musely dokázat, že téma prakticky zvládnou i ve svých týmech. K tomu je lektoři potěšili náročnými úkoly, jejichž výsledky prezentovaly nejen kolegyním, ale i váženým hostům. 

Připravil/a

#female talent #leadership Not found.

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat