Praha

Jak skutečně změnit mindset pro rok 2024

12. 12. 2023, 15-19:00
Místo: Impact HUB, Drtinova 10, Praha
Témata:

Podtitul: Hlava pro rok 2024 – VAŠE HLAVA NA VAŠÍ STRANĚ

NEDOKÁŽETE PROSADIT NOVOU MYŠLENKU? NEDAŘÍ SE VÁM PORAZIT NEVHODNÉ STEREOTYPY? STARÉ MYŠLENÍ BRZDÍ VAŠÍ FIRMU?

Nezáleží na tom, zda jste majitel, manažer nebo jen zaměstnanec, přijďte se naučit více jak 6 způsobů změny mindsetu ověřených praxí od 6 specialistů.6 specialistů6 témat6 pohledů na mindset. Konkrétní a praktické nástroje, postupy k transformaci myšlení, reality a výsledků. Zjistěte, jak měnit mindset a dosáhněte rychleji svých cílů v roce 2024.

ZMĚNA MINDSETU, ZMĚNA REALITY

Je fascinující, jak mindset ovlivňuje naše každodenní postoje, chování a hlavně výsledky. Ukážu vám, jak využít chyb a negací pro změnu postojů. Dokážete tak otevřít cestu ke změně mindsetu sebe nebo kolegy. Otevřete brány osobního i firemního rozvoje. Budete dosahovat neuvěřitelných výsledků.

Budete schopni měnit myšlenky a tak měnit vlastní realitu.

MINDSET JAKO ŽIVOTNÍ CESTA

Co je společné pro mindset zaměstnance i lídra? Existuje něco, co opravdu každého zasáhne tak silně, že změní mindset? Ano, je. Co to je vám prozradím na Experience HUBu. Vydáme se na cestu od podpory až po činy laskavého pochopení, které otevírají naději, lásku, ale i potenciál skrytý v každém z nás.

Pochopení životní cesty dává nekonečnou sílu pro jakýkoli záměr.

MINDSET A SEBEVĚDOMÍ JAKO SPOLUPRACUJÍCÍ SÍLY

Sebevědomí bývá často mylně vnímáno jako projev chování. Není to však chování, nýbrž stav mysli – jak se znám a jak se přijímám taková jaká jsem. Pokud se na sebevědomí podíváme touto “optikou” může to pomoci nám samotným nebo lidem v našem týmu se sebevědomím jednodušeji pracovat a posilovat ho.

Dozvíte se, jak budovat sebevědomý tým s lepšími výsledky.

ZMĚNA MINDSETU S VYUŽITÍM PSYCHOSOMATIKY

Naše nastavení mysli je často důsledkem dávno prožitých, nepříjemných zážitků. V podstatě se ho náš nervový systém naučil. V dobré víře, že nás takovou znalostí ochrání od dalších podobných situací. Bohužel realita je taková, že nás mnohdy stresuje, brzdí nebo dokonce sabotuje. Stejně přirozeně, jak se ho naučil se ho může i odnaučit. Když se na to jde správnou kombinací práce s myslí, emocemi a tělem.

Vyzkoušejte si psychosomatický přístup k osvobození své mysli od škodlivých myšlenkových vzorců.

ROZVÍJENÍ MEDIAČNÍHO MINDSETU: ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ ZAČÍNÁ UVNITŘ

Neřešené negativní konflikty se stávají nezdravými společníky. Jsou velkou zátěží, způsobují stres, zabíjejí produktivitu a berou nám energii, víc než si uvědomujeme. Mediační způsob myšlení podporuje: empatii a porozumění, orientaci na řešení problémů, neodsuzující přístup, sebeuvědomění.

Využijte nevyhnutelnost konfliktu a mediáční myšlení ke změně mindsetu.

EGO V MINDSETU – JAK SE DOSTAT DO POHODY

Ego ovlivňuje vše co děláme. Potřebujeme 9 kompetencí (odvaha, vytrvalost, otevřenost, empatie, asertivita, nadšení, schopnost se rozvíjet analytické a systematické myšlení), abychom dokázali s egem pracovat a přeměnit ho do potenciálu našich talentů. Ukážu vám, jak velmi lehce pomocí čtyř hormonů štěstí Dopamin, Oxytocin, Serotonin, Endorfin, můžeme dosáhnout v životě a práci výsledků, motivace, vyšší kreativity a flexibility.

Rozviňte vlastní potenciál cestou srdce.

Cena: 1350 Kč bez DPH
Lektoři:
Jiri-Strelec
Jiří Střelec
edita-arabaszova-profilove-foto-02
Edita Arabaszová
vlastnicesta-specialista-jana-dobsickova-profil-05
Jana Dobšíčková
vlastnicesta-jindrich-dohnal-profilova-03
Jindra Dohnal
vlastnicesta-specialsita-mirella-kreder-prof-01
Mirella Kreder

Nevyhovuje termín nebo město?

Přihlášení na ExperienceHUB