Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Partneři

Poradci představují partnery se kterými spolupracují a jsou ochotni jejich služby doporučit. 

Průvodce podnikáním je blog pro malé a střední podnikatele. Přinášíme vám pravidelně články o podnikání, inspirativní rozhovory a různé nástroje, které vám pomůžou s hladkým a úspěšným rozjezdem a dalším rozvojem vašeho byznysu.

Nuovo Caffe dodává potravinové a nápojové automaty, aqumaty do veřejných, firmeních i školních prostor. Pomáhá tak zajišťovat správný pitný režim pracovníků firem. Kromě toho se již od roku 2012 zabývá zdravou stravou do automatů na školách. Mají zájem, aby se školáci již od svého útlého věku stravovali správně.

Jobsora umožňuje rychlý a snadný proces hledání práce. Můžete se vyhnout namáhavému procesu kontaktování personální agentury, prohledávání novin, dotazování známých, nebo přímého podávání žádostí o práci u firem.Jobsora – webová stránka, jejíž hlavním a jediným cílem je pomoct najít dobrou práci.

Sportovní klub ANTE pořádá golfové turnaje a pomáhá zájemcům o golf získat potřebné dovednosti a stát se aktivním golfistou.

Portál o efektivním vedení a vztazích ve firmě; informace, postupy, případové studie a odborné poradenské služby pro management a podnikatele.

Jedná se o odborný časopis, který se specializuje na hledání úspor provozních nákladů, efektivitu pracovníků v oblasti facility, kvalitní využívání prostor, správu nemovitostí, prodloužení životnosti majteku a také i bezpečností a ochranou životního prostředí.

Specializovaný časopis zaměřený na obory stavebnictví, architektura, urbanistika, development. Najdte zde kvalitní informace o projektech, názory oborníků k významným stavbám a další. Časopis je vydáván nejen česky, ale články si přečtete i v anglickém jazyce.

Coworking IDL, to je příjemná a přitom funkčně navržená sdílená kancelář, která vám umožní nerušenou práci i kreativní vývoj. Díky komunitě lidí z různých odvětví a našich expertů na inovace získáte přirozený nadhled nad vlastním oborem a můžete těžit ze zkušenosti ostatních.

Firma CentroTEC je vlastníkem systému řízení pro oblast letectví a obranný průmysl dle AS 9100. Specializuje se na obrábění a zpracování speciálních materiálů a slitin (Inconel, stellite, hasteloy, cres,…). Zajištuje soustružení, frézování, dělení, vrtání, broušení, leštění, zámečnické práce. Součástí používaných technologii je i 5-ti osé obrábění.