Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Interim management

Interim management je využití specializovaného manažera ve vlastní firmě. Pokud vám chybí manažérska kapacita z vlastních zdroju a potřebujete manažera tak si ho na omezenou dobu najmete. Interim manažer chodí do Vaší firmy jako do práce na přesně domluvený počet dní v týdnu a vykonává práce jako manažer na plný pracovní úvazek. 

Výhoda je, že ihned máte k dispozici manažera, který ví, co má dělat a nečekáte měsíce na výběr vhodného kandidáta. Neztrácíte čas se zapracováním a s rizikem, že Vám odejde ve zkušební době. Navíc získáte profesionální zkušenosti odborníka na danou oblast. Pochopitelně takový člověk vyžaduje adekvátní odměnu za své služby. 

Kdy a proč kontaktovat Interim managera.

  • Potřebuji dočasně zastoupit generálního ředitele, provozního ředitele, obchodního ředitele, výrobního nebo technického ředitele a podobné manažerské pozice.
  • Vidím, co mě ve firmě trápí – výroba, logistika, plánování, kalkulace nákladů, kvalita… a nemám k dispozici správné lidi.
  • Chci optimalizovat interní procesy a zlepšit efektivitu.
  • Potřebuji externí pomoc při řešení mimořádné situace.
  • Nemám k dispozici lidi s minimálním mind-setem, kvalifikací a kompetencemi. Specialista na stálé bázi je nákladný.

Specialisté v oboru

Podívejte se na poradce Vlastní cesty, kteří se věnují BOZP a PO.

Kurzy

Chcete rozvíjet své dovednosti? Inspirujte se přehledem kurzů z oboru Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

No Post Found

Reference

Podívejte se na reference z oboru.

Články

Hledáte inspiraci z oboru? Projděte si články Vlastní cesty.

Koučink, mentoring, interim management jsou velmi účinné metody v oblasti řešení problémů a rozvoje jak jednotlivců, tak týmů, nebo celé firmy. Jen je nelze zaměňovat, ale je nutné je nasadit na ty správné případy. Jinak jejich účinek bude minimální až žádný. Navíc Vám může hodně provětrat firemní peněženku. Vyzkoušejte si náš test, kdy byste použili jednotlivé nástroje. Nebo kontaktujte naše specialisty, kteří vám poradí s konkrétním případem.
|