Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Interim management

Interim management je využití specializovaného manažera ve vlastní firmě. Pokud vám chybí manažérska kapacita z vlastních zdroju a potřebujete manažera tak si ho na omezenou dobu najmete. Interim manažer chodí do Vaší firmy jako do práce na přesně domluvený počet dní v týdnu a vykonává práce jako manažer na plný pracovní úvazek. 

Výhoda je, že ihned máte k dispozici manažera, který ví, co má dělat a nečekáte měsíce na výběr vhodného kandidáta. Neztrácíte čas se zapracováním a s rizikem, že Vám odejde ve zkušební době. Navíc získáte profesionální zkušenosti odborníka na danou oblast. Pochopitelně takový člověk vyžaduje adekvátní odměnu za své služby. 

Kdy a proč kontaktovat Interim managera.

  • Potřebuji dočasně zastoupit generálního ředitele, provozního ředitele, obchodního ředitele, výrobního nebo technického ředitele a podobné manažerské pozice.
  • Vidím, co mě ve firmě trápí – výroba, logistika, plánování, kalkulace nákladů, kvalita… a nemám k dispozici správné lidi.
  • Chci optimalizovat interní procesy a zlepšit efektivitu.
  • Potřebuji externí pomoc při řešení mimořádné situace.
  • Nemám k dispozici lidi s minimálním mind-setem, kvalifikací a kompetencemi. Specialista na stálé bázi je nákladný.

kdo je Interim manažer

Potřebujete-li dočasně manažera na provedení specifické změny nebo transformaci firmy? Pak je pro vás ten správný Interim manažer. Je to manažer, kterého si najmete na konkrétní úkol, na konkrétní projekt. Po té, co ho vyřešení z firmy odchází. Takto vlastně pracuje krizový manažer. Interim manažer je velmi zkušený  profesionál , který umí vést danou oblast firmy nebo celou firmu na úrovni TOP manažera, jednatele, výkonného ředitele apod. 

Jak funguje a kolik je cena interim manažera

Přečtete si naše články a nabídku na Real manažera: 

Specialisté v oboru

Podívejte se na poradce Vlastní cesty, kteří se věnují BOZP a PO.

Kurzy

Chcete rozvíjet své dovednosti? Inspirujte se přehledem kurzů z oboru Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

No Post Found

Reference

Podívejte se na reference z oboru.

Články

Hledáte inspiraci z oboru? Projděte si články Vlastní cesty.

Performance management je klíčovým prvkem pro dosažení úspěchu v praxi. Počítají se až výsledky. Interim manažer využije efektivně své vlastní znalosti a znalosti vašich zaměstnanců. Společně s nimi zavede efektivní metody a postupy do firemních procesů.
|
Koučink, mentoring, interim management jsou velmi účinné metody v oblasti řešení problémů a rozvoje jak jednotlivců, tak týmů, nebo celé firmy. Jen je nelze zaměňovat, ale je nutné je nasadit na ty správné případy. Jinak jejich účinek bude minimální až žádný. Navíc Vám může hodně provětrat firemní peněženku. Vyzkoušejte si náš test, kdy byste použili jednotlivé nástroje. Nebo kontaktujte naše specialisty, kteří vám poradí s konkrétním případem.
|

No results found.