Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

O nás

Vlastní cesta byla založena jako poradenský portál určený všem poradcům a potenciálním klientům. Hledá praktická a snadno aplikovatelná řešení moderních metod i norem jako ISO 9001, ISO 14001, AS 9100 k rozvoji firem a jednotlivců. Portál byl oficiálně spuštěn 1.6. 2006. První myšlenka a přípravy portálu začaly již v říjnu 2005.

Vlastní cesta – internetový portál pro poradce a ty, co hledají pomoc

Internetový portál Vlastní cesta založil Jiří Střelec po mnoha-leté zkušenosti v oblasti poradenství. Založil jej, protože je mnoho podnikatelů, manažerů, lidí, kteří potřebují pomoc a ne vždy si mohou dovolit platit profesionální poradenskou agenturu. Ve většině případů ještě specializovanou na jeden obor. Když potřebují 2 specializace musí přijít 2 poradci. Potřebují najít právě toho, kdo rozumí jejich problematice a je ochoten jim pomoci najít správnou cestu, směr. To je mnohdy důležitější než jen samotné vyřešení konkrétního problému.

Proč „Vlastní cesta“

Každý člověk si ve svém životě jde vlastní cestou. Někdy se ocitne ve stínu, jindy zase na křižovatce. Kudy se vydat a kam udělat další krok je na nás samotných. Vždy však máme možnost se s někým poradit o tom v jaké situaci jsme, kam vedou možné cesty a co sebou přinesou. V tom nám však nejlépe pomůže kvalifikovaný a zkušený poradce. Poradce, který danou oblast zná lépe než my. Nemůžeme přece znát vše a k tomu ještě do detailu.

“Uměním poradce je najít optimální řešení pro konkrétního zákazníka a umožnit mu volbu rozhodování pro jeho vlastní cestu v životě.” – Jiří Střelec

Zaměření portálu

Specializovaný internetový portál je zaměřený na poradenství všech oborů – marketing, management, komunikace, Public Relations, média, Human Resources, kvalita – systémy kvality, bezpečnost a požární ochrana, six sigma, lean manufacturing, ekologie, normy ISO, certifikace, internet, psychologie, psychoterapie, finance apod. 
Je určen pro každého poradce či poradenskou firmu, která hledá pro své klienty optimální pro ně vlastní cestu jejich úspěchu a prosperitě. Především pro ty, kteří podporují přirozené vlastností a dovednosti člověka tak, aby nalezl řešení svých problémů a svou vlastní životní cestu.

Portál „Vlastní cesta“ je otevřený všem problémům, které potřebuje řešit:

  • majitel – podnikatel – manažer
  • specialista – pracovník – vedoucí
  • otec rodiny – matka – dítě
  • zkrátka každý člověk ve svém vlastním životě.

Je určený všem, kteří hledají optimální řešení a rozvoj vlastního života nebo firmy.

Portál Vlastní cesta Vám přináší:

Osvědčilo se v praxi 

Naším cílem není jen prosté poradenství, ale seriózní a dlouhodobé partnerství. Partnerství, jež je zabezpečeno vzájemnou důvěrou, odpovědností, ochranou know-how, ochranou informací.

Vytváříme podmínky pro zákazníky, kteří potřebují pomoc. Umožňuje jim vybrat si poradce, kterého potřebují. Poznat jeho metody, názory, myšlenky, zkušenosti. Zákazníci na jednom místě naleznou nabídky ze všech poradenských oblastí, kterým se věnujeme. Hlavně publikované články píšeme na základě našich zkušeností z praxe. Popisujeme, co se nám osvědčilo a u klientů přineslo výsledky. Neustále hledáme, jak teorii využít pro praxi. Novou metodu si vyzkoušíme, najdeme její praktické užití a vytvoříme šablony a vzory pro používání. 

Jak se může poradce stát poradcem Vlastní cesty?

Každý zájemce/poradce, který by chtěl mít prezentaci na Vlastní cestě je prověřen praxí. Zkoušky ani testy nejsou schopny zabezpečit dostatečně vhodný přístup k zákazníkovi a jeho spokojenosti s poradenskými službami. To je důvod, proč zaregistrovaný poradce ve spolupráci s majitelem portálu připraví:

1. článek na vybrané téma ve svém oboru 
2. nabídku pro zákazníka 
3. zrealizují zakázku nebo budou spolupracovat na školení, semináři, tréninku pro zákazníka

Všechny vzniklé články a nabídky budou zveřejněny na Vlastní cestě s uvedením autora. Proběhne-li vše v pořádku a bude zákazník spokojený, pak se poradce může stát členem sítě poradců Vlastní cesty a využívat všech benefitů.