Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.
Samir Al-Farra specialista Vlastní cesty

Samir Al-Farra

Mentor obchodních dovedností, konzultant

Jsem mentor obchodních dovedností. Mým účelem je navyšovat vám prodejní úspěšnost ve svízelných situacích: námitky na cenu, čas, různé formy odmítnutí apod.Zaměřuji se na B2B i B2C prodej. Pomáhám jak obchodním zástupcům ve firmách, tak i živnostníkům. Přistupuji k vám individuálně, i když je vás vícero obchodníků z jedné firmy, neboť každý z vás nabývá jiného postoje a komunikuje s lidmi “svým stylem”.
spokojených klientů
0 +
největší návratnost spolupráce
0 x
let praxe
0

Členem od

11/2023

Jazyky

Čeština, Angličtina

Motto

Jsem odpůrcem učení se argumentačních frází nazpaměť. Sám jsem takto zkoušel prodávat a při každém použití jsem si uvědomoval, že to zkrátka nejsem já.

Díky mému přístupu si nebudete muset pamatovat, jak svému potenciálnímu klientovi odpovědět na jeho námitku. Dovedu vás do bodu, kdy budete schopni vytvořit „argumentační řešení” na míru dané situace.

Zahoďte “papouškování” a prodávejte sami za sebe. 🙂

Lze přimět snadno, bez nátlaku a slev protistranu ke spolupráci? Právě jste zavítali na profil mentora obchodních dovedností, pro kterého „ne” není odpověď.

Nebavíme se zde o to, že za každou cenu musíte všechno prodat všem. Jde o formu prodeje, kde vás nebudu učit, jakou argumentaci přesně použít. Dovedu vás do stavu, kdy bez přemýšlení budete schopni otočit jakoukoliv námitku ve prospěch obou stran – v uzavřenou spolupráci.

Děláte B2B nebo B2C obchod? Jste z automotive segmentu, advokát, nožíř, web developer nebo účetní? Je to jedno. Prodej má principy uplatnitelné do jakýchkoli oblastí.

Reference

Obory

Kurzy

Články

,,Dobrý produkt se prodává sám a kdyžtak stačí dát slevu. Na ni všichni dají.” Takové zcestné pohledy na prodej kolují mezi lidmi. Řada lidí se domnívá, že prodej je nejsnazší práce a nejsnadněji vydělané peníze. Je tomu tak, když je obchod Vaší vášní. To je stejné, jako u každé jiné profese.
|

Dovednosti a praxe

NETWORKING

Práce s kontakty. Pro jakékoliv podnikání je důležité to, komu to prodám (networking) a jakým způsobem (prodejní dovednosti). Naučím vás, jak efektivně a dlouhodobě využívat a rozšiřovat svou stávající databázi kontaktů.

PORADENSTVÍ

Individuálně se zaměříme na vaše konkrétní obchodní případy, získáte konkrétní postupy / know-how a formou hraných obchodních situací je aplikujeme do praxe.

PRODEJNÍ VYJEDNÁVÁNÍ

Ocitáte se ve fázi, kdy máte potenciálního kupce a vyjednáváte pouze o ceně? Díky individuálnímu obchodnímu mentoringu nebudete lidem dávat slevy z nouze o ztrátu potenciálního obchodu. Naučíte se dlouhodobě budovat obchodní vztahy s “odpůrci vašich cen” a tím co nejvíce eliminovat “trapné” debaty o cenách 🙂

EFEKTIVITA V PRODEJI

Dozvíte se jak rozpoznat, který obchod vám buď ovoce přinese, nebo odnese. Ne každý je váš klient. Vzpomeňte si na situace, kdy jste udělali první poslední, aby protistrana byla spokojená a stejně to neocenila. Naučíme se těmto situacím předcházet díky efektivní komunikaci, která vám odhalí jádro protistrany 🙂

Certifikáty