Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.
small_vlastnicesta-jindrich-dohnal-profil-04

Jindra Dohnal

Kouč, konzultant

Jsem kouč, konzultant, founder a CEO start-upu Creatixo, jehož posláním je v lidech objevovat a rozvíjet skrytý potenciál a tvůrčí myšlení. Každý z nás máme možnost dosahovat výsledků, které chceme a díky mých 15 letým zkušenostem v oblasti koučování a vedení lidí jsem schopen Vám nabídnout širokou škálu dovedností.
spokojených zákazníků
0 +
let praxe
0

Roků praxe

16 roků

Členem od

01/2023

Jazyky

Čeština, Angličtina

Motto

 ZAMĚŘUJI SE NA REÁLNÉ VÝSLEDKY, KTERÉ DĚLAJÍ RADOST MĚ A DRUHÝM.

Moje zkušenosti pochází z praxe. Mám za sebou přes 3000 koučovacích hodin se širokou škálou klientů (CEO, Topmanagament, střední management, OSVČ, start-upy a řadoví zaměstnanci) a dosáhl jsem mezinárodní certifikace EMCC, v level Practitioner. Klienti o mě říkají, že dokážu jejich záměry dovést do výsledků a změnit jejich způsob myšlení. Navíc díky kurzům v oblasti psychologie s nimi empaticky řešit problémy v oblasti vyhoření, nefukčních vztahů, problémy s kolegy na pracovišti a krizovou komunikaci.

Mám také zkušenosti i s vlastním řízením firmy start-upu Creatixo, tak Vám mohu m.j. nabídnout zkušenost s řízením firmy a lidí a řešení krizových situací z vlastní každodenní praxe.

V sekci DOVEDNOSTI A PRAXE se dočtete, co vše jsem řešil a s čím mohu pomoci. Pokud neradi čtete, pak je nejlepší volba si domluvit nezávaznou schůzku a zjistit, jaký postup nebo řešení bych navrhoval právě pro vás a váš požadavek. Rezervujte si nezávazně schůzku a zjistěte jak Vám můžu pomoci vyřešit Vaše výzvy a dovést je do smysluplného výsledku.

  • FOUNDER A CEO START-UPU CREATIXO – 3,5 ROKU
  • KONZULTANT A BUSINESS DEVELOPER MANAGER – KONZULTAČNÍ SPOLEČNOST FBE PRAHA – 5 LET
  • MANAŽER VE SPOLEČNOSTECH CHEQUE DEJEUNER, ČMSS, MZV
  • 3000 HODIN V KOUČINKU A MENTORINGU
  • LEADERSHIP, KRIZOVÝ MANAGEMENT, KOMUNIKACE A TVŮRČÍ MYŠLENÍ
  • AUTOR METODIKY NA ROZVOJ LIDSKÉHO POTENCIÁLU

Klienti: Moebelix, Mercedes Benz, Billa, ČSOB, Videolektor, EUC, Neveon.

Kurzy

Články

Moderní řízení je založeno nejen na tvrdých znalostech, ale také na lidskosti. Vyžaduje vnitřní sílu lídra. Nejen to, zahrnuje nadhled, komunikaci a schopnost zvládat stres a změny. Klíčem k úspěchu je psychohygiena – 80 % úspěchu spočívá v zdravé mysli. Vytvořil jsem model, který pomáhá budovat firmu a udržovat energii a nadšení. Důležité jsou čtyři klíčové nástroje, které mi osobně pomohly a rád vám je představím. Navíc vám pomáhájí rozvíjet vlastní potenciál a zvyšují spokojenost.
|
Tvůrčí myšlení podporuje flexibilitu, rozvoj potenciálu a produktivitu. Lídr potřebuje rozvíjet kreativitu, aby mohl flexibilně reagovat na změny, kterými procházíme, a které nás v budoucnu čekají. Jeho myšlení potřebuje být připravené zdravě přijmout nové události a uchopit je podnikatelsky. Vidět příležitosti, které změny přináší. Jen tak správně povede firmu k produktivitě a prosperitě.
|

Dovednosti a praxe

Management | leadership

LEADERSHIP, KRIZOVÝ MANAGEMENT, KOMUNIKACE A TVŮRČÍ MYŠLENÍ


Poradenství

3000 HODIN V KOUČINKU A MENTORINGU


Kreativita | synergie | inovace

AUTOR METODIKY NA ROZVOJ LIDSKÉHO POTENCIÁLU

FOUNDER A CEO START-UPU CREATIXO – 3,5 ROKU

 

Certifikáty