Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Continental Automotive – projektové řízení

Teoretický i praktický trénink vedoucích projektových týmů s hlavním cílem připravit je na vedení týmu a projektu tak, aby efektivně dosahovali výsledků a zlepšení pro firmu. Naučit je předcházet zbytečným chybám, spojovat pracovníky z různých oddělení do společných týmů.

Cílem bylo naučit nás správnému projektovému vedení. – Petr Čvančara

Protože jsem již v minulosti měl příležitost zúčastnit se školení s panem Střelcem, tušil jsem, že i toto školení bude jiné, originální. Že nebude jako drtivá většina jiných školení, kde školitel pouze vykládá podle připravené presentace a účastníci pouze poslouchají.

Toto školení, které bylo unikátně připraveno na míru našim potřebám, bylo rozděleno do čtyř fází, během kterých jsme se seznámili s mnoha aspekty projektového řízení od plánování, přes řízení týmu, sbírání výsledků až po hledání a tvoření synergií.

Uvádím zde výběr z mnoha oblastí, které jsme se během školení naučili:

  • Zadání projektu, co má obsahovat
  • Definování cílů projektu a dílčích cílů
  • Co je strategie a jak se tvoří
  • Role v týmu a jak je rozpoznat
  • Vlastnosti a schoponosti dobrého projektového vedoucího
  • Co jsou synergie a jak se tvoří
  • a mnoho dalšího …

Rád bych také vyzdvihl, že toto školení nebylo pouze jakýmsi předáním znalostí, ale vybízelo nás i k zamýšelní se sami nad sebou a přehodnocování určitých myšlenek jak z pracovní, tak i z mimopracovní oblasti.

Velmi oceňuji způsob jakým pan Střelec školení vede. Byli jsme zataženi do toho se aktivně podílet na školení, ať již při řešení jednotlivých úloh, presentování výsledků na kameru, nebo jsme si sami vyzkoušeli vedení týmu. Pan Střelec má velmi bohaté zkušenosti z mnoha oblastí a oborů a velmi profesionální přístup k vedení školení. Mohu jen doporučit a doufám, že naše firma bude s panem Střelcem spolupracovat i nadále.

V Trutnově 20.11.2012

Ing. Petr Čvančara
Projektový manager v seriové výrobě
Continental Automotive CZ

Popis: vedení projektu, práce s týmem a v týmu, hodnocení pracovníků, plánování, hodnocení a tvorba synergii

Originál reference

Poradce

Jiri-Strelec
Jiří Střelec

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat