Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Female Talents – od sebepoznání k uplatnění v praxi

Připravit specializovaný program na míru pro 10 nejlepších female talents manažerek. S ohledem na individuální potřeby zajistit rozvoj jejich individuálních schopností tak, aby je dovedly postupně uplatnit v praxi. Zajistit v průběhu tréninků a školení výsledky v jejich pracovní profesi.

Nemožné opravdu umí na počkání!

Deset žen, deset rozličných povah, deset talentů, mnoho různých názorů a požadavků, šest lokalit, jeden Continental a jedna Vlastní cesta. Nastavit softový rozvojový program dle této specifikace tak, aby byl zákazník na 100% spokojený, nezní jako jednoduchý úkol.

Rok se s rokem sešel a já získala tu možnost vám o programu a jeho výsledcích napsat pár řádků, podělit se tak s vámi o zážitky, nové zkušenosti a především vám sdělit, že Vlastní Cesta umí nemožné opravdu na počkání.

Pilotní projekt Female Talents Continental Czech Republic  odstartoval v prosinci 2016, jak jinak než perfetně sladěným Development Centrem, cíleným především na naše vlastní sebepoznání, odhalení vlastních silných stránek a talentů s fokusem na jejich uplatnění v praxi.

Navazující praktické workshopy a tréninkové bloky, které byly vždy připraveny na míru a dle aktuálního dění a vývoje podtrhával maximálně profesionální přístup lektorů Vlastní Cesty. Jejich připravenost, zkušenost, odbornost a aktivní přístup nás krok az krokem připravoval na naši vlastní cestu manažerským životem. Podpora ve formě znalostní linie nás mezi jednotlivými workshopy vždy znovu vtáhla do hry. Její on-line forma nám dala možnost si téma kdykoliv osvěžit, kdykoliv nahlédnout do praktických příkladů a možnost připravit si komunikaci dopředu se stala neocenitelnou.

Poznání vlastních schopností logických, emočních, komunikačních, kreativních a umění každou tuto schopnost využít v potřebných oblastech jako je management, leadership, komunikace, motivace, vyjednávání a strategie, vedení projektů a dalších, se stalo přirozenou součástí našich vlastních talentů na naší vlastní manažerské cestě.

Velké díky za uplynulý rok a mé uznání patří:
Ing. Jiřímu Střelcovi, Mgr. Petru Hlušičkovi, PhDr Vojtěchu Bednářovi, lektorům a koučům Vlastní Cesty a všem Female Talents Continental Czech Republic.

Za Female Talents Continental Czech Republic
Hana Jančulová
Senior Human Relations Specialist
Tel: 499 908 106
Email: hana.janculova@continental-corporation.com

PS: Vybíráte-li nyní klíčového dodavatele softových programů pro své vlastní interní talenty jsem přesvědčena, že již nyní máte ve výběru jasno. Pokud bych však mohla ještě jakkoliv podpořit, neváhejte

Popis: Návrh, příprava a realizace specializovaného tréninku pro Female Talents.

Originál reference

Poradce

Jiri-Strelec
Jiří Střelec

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat