Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Interní rozvojový program

Cílem spolupráce bylo najít vhodná řešení pro stabilizaci týmů po velmi náročném výkonu trvající více jak rok. Rozvínout znalosti pracovníků a manažerů v oblastech komunikace, vedení lidí, nastavení systému managementu, týmové spolupráce a řízení projektů. Řešit aktuálně vzniklé situce v souladu s dlouhodobou strategii firmy. Pomáhat aktivním pracovníkům k individuálnímu rozvoji. 

Se společností Vlastní cesta s.r.o jsme navázali spolupráci v roce 2019, kdy jsme hledali partnera, který by zastřešil interní rozvojový program společnosti EDAG Production Solutions CZ pro pracovníky na různých úrovních řízení.

Od prvního kontaktu s panem Střelcem se spolupráce rozběhla k oboustranné spokojenosti. Jazyk lektora, kterým zprostředkovává školící obsah, je srozumitelný a uchopitelný jak pro naše administrativní, tak pro technické zaměstnance. Naši zaměstnanci po každém školení oceňují ne jen lektorské dovednosti, ale i silnou orientaci na praxi a okamžitou využitelnost získaných poznatků.

Na základě workshopů jsme aktualizovali nebo přepracovali interní procesy a směrnice. Citelně se nám ve firmě zlepšuje komunikace. U manažerů je vidět pokrok v jejich leadershipu hlavně proto, že jsou nám jednotlivé školící bloky šité na míru. Velikou mírou k rozvoji přispívá i Znalostní linie, která je založená na poznatcích z jednotlivých školících bloků.

Pro HR, jako organizátora školení, je velmi důležité, že komunikace s lektorem je vždy velmi rychlá a zaměřená na spokojenost zákazníka.

V Mladé Boleslavi, 13.1.2020

EDAG Production Solutions CZ
Erik Menke, Jednatel

 

Popis: Interní rozvojový program pro všechny úrovně firmy se zaměřením na management, komunikaci, motivaci, procesní řízení, vedení a rozvoj týmu, vedení projektů …

Originál reference

Poradce

Jiri-Strelec
Jiří Střelec

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat