Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Management kvality a BOZP

Zadáním bylo zavést systém managementu kvality (QMS) podle ISO 9001. Následně se zadání rozšířilo na školení a vypraování dokumentace pro bezpečnost práce a ochrany zdraví BOZP včetně realizace interních auditů. 

Věc: potvrzení reference

Předmětem naší spolupráce bylo zavedení systému managementu podle normy ISO 9001. Později byla spolupráce rozšířena o vytvoření dokumentace a zajištění školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve společnosti LT PROJEKT a.s.

Systém managementu kvality byl zaveden a certifikován v roce 2008 a v letošním roce byl úspěšně realizován již druhý cyklus recertifikace. Při auditech nebyly nikdy identifikovány žádné neshody.

V roce 2010 byla vytvořena dokumentace pro plnění zákonných požadavků v oblasti BOZP, která obsahuje požadované postupy, registr a analýzu rizik BOZP, postupy pro řešení pracovních úrazů apod.

Spolupráce s Ing. Trvajem probíhá již od roku 2008 a je pro naši společnost velmi přínosná. V případě nejasností nebo dotazů je kdykoliv k dispozici na telefonu a po domluvě probíhají pravidelné konzultace v sídle naší firmy. Jsme spokojeni s jeho profesionálním řešením a praktickým pohledem na řešené problémy. Na setkání chodí vždy připraven, je ochotný a trpělivý. Naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

V Brně 18. 7. 2013

S pozdravem

Ing. Luděk Tomek
LT PROJEKT a.s.
Kroftova 45, 616 00 Brno
tel.: +420 533 445 500
ludek.tomek@ltprojekt.cz

Popis: Systém managementu kvality, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, registr a analýza rizik BOZP

Originál reference

Poradce

small_Pavel_Trvaj_BOZP_proces_ISO_m
Pavel Trvaj

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat