Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Personální a kapacitní audit účtárny

Naučit vedoucí analyzovat a nastavit optimálně kapacity pracovních pozic. Navrhnout efektivní strukturu útvarů financí a majetku. Posílit individuální rozvoj manažerských kompetencí mentoringem. 

Věc: Vlastní cesta s.r.o. a její přínos pro naši společnost – reference.

Společnost Vlastní cesta s.r.o. jsem zaregistrovala mnohem dříve, než jsme začali využívat její služby. Zlom nastal na podzim 2020, kdy mě zaujal kalkulátor vlastních kapacit a v průběhu webináře jsem měla možnost poznat Ing. Střelce jako lektora. Jeho přístup mě nadchl, a protože vždy je co řešit, dohodla jsem si vstupní konzultaci, jejímž výsledkem je již téměř roční spolupráce.

Zásadní pro naši společnost byla potřeba nově nastavit fungování útvaru financí a majetku. Tady nám účinnou formu poradenství poskytla Ing. Basovníková, která provedla personální a kapacitní audit účtárny a navrhla řešení, které je funkční a přineslo nám vyšší efektivitu práce, lepší atmosféru v kolektivu a významné finanční úspory.

Souběžně jsme s Ing. Střelcem začali řešit optimalizaci kapacit v produkčních týmech, motivaci a směrování vedení týmů, interní a externí komunikaci včetně osobního koučinku. Ještě zdaleka jsme nevyčerpali všechna témata a těšíme se na další spolupráci.

Cením si poradenství, které je založeno na osobním přístupu, a přitom je vysoce profesionální. Vlastní cesta s.r.o. nás spolehlivě vede a přibližuje k cíli.

S přáním hezkého dne

Bc. Šárka Macurová
výkonná ředitelka v plné moci

Popis: Efektivní nastavení kapacit pracovních pozic včetně účtárny nového modelu fungování.

Originál reference

Poradce

619bb8a116b4fBasovnikova_Marcela_mzdy_specialista
Marcela Basovníková

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat