Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

5 NOVÝCH DRŽITELŮ CERTIFIKÁTŮ VEDOUCÍ PROJEKTŮ

Po roce skvělý pocit. :) V roce 2023 obdrželi certifikáty další absolventi tréninkového programu zaměřeného na vedení projektů.Je pro mě vždy velikou radostí, když mohu předat certifikáty Vlastní cesty. Ze srdce rád bych pogratuloval dalším 5 držitelům Certifikátu Vlastní cesty.
Vedení projektu - úspěšný kandidáti obdrželi certifikát Vlastní cesty

Konkrétně Jiří Šonský, Jiří Fidrmuc, Patrik Krempaský, Nikolai Solenski, Michal Šarlay. Všichni se za rok tréninků velmi posunuli a prokázali své schopnosti ve skutečných výsledcích. To je pro mě nejcennější.

Získat certifikát Vlastní cesty není jen absolvovat kurz. Největší váhu kladu na průběžné zapojování a přínosy do firmy. Každý účastník musí všechny poznatky postupně zavádět do praxe a definovat přínosy, které prezentuje managementu týmu. Navíc se účastníci museli poprat s přísnějšími podmínkami:

Certifikace také není jednoduchá. Všichni noví držitelé museli dosáhnout definovaného skóre z písemného testu, prezentace výsledků projektu i osobního rozvoje a nakonec také z ústní zkoušky.

Klíčový je mindset vedoucího projektu. Ten totiž rozhoduje o tom, zda projekt bude úspěšný. Na všechny situace v průběhu život projektu se připravit nedá. Jedině můžete spoléhat sami na sebe.

Všem držitelům ještě jednou ze srdce gratuluji a přeji hodně skvělých výsledků a úspěchů. 💪🌟

Připravil/a

#certifikace #praxe #projektové řízení #vedení projektu

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat