Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Inspirace pro chytrou firmu

Vlastní cesta oslaví 10 let fungování na českém a zahraničních trzích. K této velké události organizuje konferenci s názvem Inspirace pro chytrou firmu a také tradiční golfový turnaj. Konference a turnaj je jen pro zvané hosty poradců Vlastní cesty.
original_pozvanka-konference

Organizace konference

Datum:1. června 2016
Místo:Kořenec Golf & Ski resort
Zahájení:10.00
Ukončení: 16-17:00
Dress Code: neformální
Občerstvení:zajištěno

Jak již znáte poradce Vlastní cesty, nic nebude tak jasné, jak se zdá. Nic nebude zcela stejné, jak byste na konferenci mohli očekávat. Máte jen jednu jistotu, konference bude vedena tak, abyste si prožili vlastní cestu

Program konference 

10 let Vlastní cesty
Jiří StřelecMalá vzpomínka na průběh a budování sítě poradců. Představení klíčových událostí a poznatků, které přinesla sama praxe. 
Clever Management jako cesta k pochopení tekutých systémů
doc., Ing. Vladimír Horáček, CSc.

Lidský svět se  informaticky změnil tak, že se musí změnit i obsah managementu všech druhů. Jak měnit managementy na clever managementy clever poradenstvím. Současné informatické hrozby, které vznikají dnes v managementu a v poradenství.

Inspirace pro firmy z praxe poradců
Jiří Střelec10 let práce přineslo řadu zkušeností, které by neměly zapadnout. Naopak přeji si, aby pomohly inspirovat manažery a přinesly jim úspěch. Inspirace bude z celé řady oborů jako strategie, vedení pracovníků, vizuálního modelování a i vize do budoucnosti. 
Lidské systémy
Marek MitáčekPřichází nova struktura mezinárodních standardů pro systémy řízení. Pomůže nám v prosazení našich myšlenek u TOP manažerů ? Prosadíme “lidské systémy” ? Věřím, že ano. 
První pomoc v personální krizi 
Vojtěch BednářCo dělat, když přijdete o klíčového člověka? Když nastane neřešitelný konflikt? Když už lidé prostě nevědí, jak dál? Přehledně, stručně, srozumitelně a na rovinu.
Atraktivní zaměstnavatel
Radka Hošková

Není lehké získávat zaměstnance. Přesto se firmy s takovou situací musí vypořádat. V dnešní době je o to víc důležité o sobě předávat správné informace a vystupovat na veřejnosti jako atraktivní zaměstnavatel. 

Komfortní vs nekomfortní zóna
Petr HlušičkaJak vystoupit ze zóny pohodlí a proaktivně přistupovat k životu, problémům i konfliktním situacím. Jak vystoupit ze zaběhnutých stereotypů, posunout své limity a jak naložit se stresem s tím spojeným. O hledání motivace v sobě samých v době blahobytu.
Nový projekt Vlastní cesty pro aktivní firmy
Jiří StřelecŽivot sám o sobě neustále představuje změnu. Vlastní cestě se změna a rozvoj nemůže vymykat. Její zakladatel myslí na budoucnost a na konferenci představí nový projekt, který by měl pomáhat aktivním lidem a firmám k rozvoji a úspěchu. 

Organizátor si vyhrazuje právo změny programu. Další příspěvky mohou být doplněny po ladění programu. 

Organizace golfového turnaje

Datum:2. června 2016
Místo:Kořenec Golf & Ski resort
Zahájení:9.00 zahájení turnaje a v 10.00 start hráčů
Ukončení: 16-17:00
Dress Code: golfový
Občerstvení:zajištěno

Součástí turnaje je Golfová akademie pro všechny zájemce si golf vyzkoušet. Bude připraven profesionální trenér a potřebné vybavení bude účastníkům zapůjčeno. 

Připravil/a

No results found.

#konference #management #poradce Not found.

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat