Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Myšlenky tvoří život

V životě se chováme podle toho, v co věříme. Realizujeme aktivity, které potřebujeme nebo chceme. V jejich zárodku vždy byla nějaká myšlenka. Myšlenka, která nás uchvátila natolik, že jsme ji vpustili do našeho života a přeměnili na realitu. Vykročte s krásnou myšlenkou do nového roku 2016.
original_vlastnicesta-pf2016

Denně nás bombarduje hodně informací, za kterými jsou schovány myšlenky ostatních. Je jen na nás co s nimi uděláme. Dobré by bylo se nad nimi zamyslet a uvědomit si, které jsou prospěšné a které ne. Právě ty prospěšné, nejen jedincům, ale i společnosti, je vhodné podpořit. Vždyť to sami znáte. Myšlenka prospěšná jen pro někoho a na úkor ostatních vždy způsobuje ztráty, bolest a nerovnováhu viz Paretovské optimum

Poradce doporučuje – Vybírejme si prospěšné myšlenky 

Stojí za to se na chvíli zastavit a zhodnotit co nová myšlenka a její realizace může způspobit. Je-li to prospěch, radost je vhodné ji podpořit. Je-li to opak, nezatracujme hned myšlenku, ale zamysleme se, zda ji špatné nechápeme nebo zda není jiný způsob realizace, který bude prospěšný. Vždy je více cest. Hledejme je a vnášejme do našeho života a života ostatních ty správné hodnoty, nebo chcete-li ctnosti. Pak budeme mít okolo sebe více přátel a šťastných lidi. 

Poradenství je o především o myšlenkách, které mají lidem a firmám pomáhat k úspěchu. Doufám, že i v roce 2016 Vám poradci Vlastní cesty přinesou hodně prospěšných myšlenek.

Připravil/a

#myšlenka #poradenství #život Not found.

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat