Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Nový portál vede k poznání

Zakladatel Vlastní cesty Jiří Střelec připravil nový internetový portál Vlastní poznání. Jeho cílem je zpřístupnit aktivním pracovníkům a manažerům praktický on-line trénink znalostní, které v praxi fungují.
original_Vlastní_poznání_-_znalostní_linie

Neustále vidím, jak se znalosti z tréninku v hlavách účastníků postupně vytrácí. Křivka zapamatování je neúprosná. Znalosti je třeba připomínat, dokud nedojde k jejich vyzkoušení v praxi a pak i ke vzniku návyku. Prostě školení potřebují nějakou podporu. Přitom se potkávám s pracovníky, kteří jsou aktivní, dychtí po informacích a v praxi je ověřují. Takovým lidem stojí za to pomáhat. Přesně pro takové pracovníky jsem nechal naprogramovat nový portál s názvem VLASTNÍ POZNÁNÍ. Najdete jej na stejnojmenné adrese www.vlastni-poznani.cz.

Znalostní linie 

Všechny znalosti, které se nám osvědčily v praxi u klientů a naši klienti z nich měli užitek, zachycujeme do tzv. znalostních linii. Jde o to dostat znalosti do logických souvislostí, které uživatele dovedou rychle a bezpečně k praktickému úspěchu. I když se Vám některé poznatky líbí více nebo méně, vždy je třeba udělat ty správné. Když prostě vynecháte přípravu na komunikaci zaměřenou na potřeby posluchače, nebude posluchač uspokojen. Nebo když budete chtít vytvořit motivační / odměňovací systém a nemáte jasně nastavené pracovní činnosti a procesy, nebude motivační systém fungovat. Každému správnému kroku, předchází nějaký nezbytný. Tyto závislosti popisujeme a dle nic stavíme znalostní linie pro naše aktivní uživatele.  

Pod dohledem poradce

Navíc u nás píší znalostní linie naši poradci. Jsou to odborníci na danou oblast a mají dlouhodleté zkušenosti z různých typů firem. Uživatel linie je zcela v dobrých rukou. Plně si uvědomujeme, že i správná znalost potřebuje správně použit v prostředí ve kterém se nachází uživatel. V každém prostředí jde někdy i o drobné nuance, které když nezohledníte, nemusí znalost správně fungovat. Přesně proto, autor znalostní linie dohlíží na studium uživatele a kontroluje správnou aplikaci poznatků v předem stanovených etapách. 

Navíc uživatel má právo, kdykoliv poslat dotaz na poradce a konzultovat jeho specifické podmínky. Získáte tak vlastně poradce on-line. 

Nejde o masovku

Našim cílem není realizovat velké objemy školení on-line nebo chcete-li e-learning. Chceme se věnovat aktivním lidem, kteří nové poznatky využívají v praxi. Systém nového portálu je omezený. Poradce je schopen zvládnout dozorovat cca 20 max 50 uživatelů za měsíc. 

Patříte-li k aktivním lidem, kteří znalosti považují za hodnotu, rádi se s Vámi podělíme o naše praktické zkušenosti. Zahajte studium na www.vlastni-poznani.cz.

Připravil/a

#e-learning #školeni #znalostní linie Not found.

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat