Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

PF 2023 – SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ

Všechno co přijde, musíme zvládnout každý sám za sebe. Přejeme vám odhalení vašich vlastních skrytých schopnosti, které máte, kolegy, se kterými se vám skvěle spolupracuje a sdílení nejen znalostí, zkušeností, ale i radostí. Sdílení vycházíme na Vlastní cestě vstříc.
original_vlastni-cesta-pf-2023

Každý rok s sebou přináší nové a nové změny. Poslední léta nám přinesla řadu nikým neočekávaných až chaotických událostí. Nešlo o změny v řádu procent, ale rovnou v řádu stovek procent. Většina věcí, na které jsme byli zvyklí, se obrátila vzhůru nohama. Přestala platit běžně známá pravidla, změnily se hodnoty, nabouraly se vztahy a razantně se převrátily potřeby.

Co si v takovém prostředí přát pro nadcházející nový rok 2023?

Asi to, co nám nejvíce pomáhá v takovém chaotickém a transformačním prostředí. My lidé máme schopnost zvládnout každou změnu. Když musíme, tak musíme a zvládneme vše, co je nevyhnutelné. Právě v takových chvílích nám nejvíce pomáhá:

víra v sebe sama

víra ve spolupráci s ostatními

víra ve sdílení

Do nového roku vám přeji objevit další vlastní skryté schopnosti, které máte, kolegy, se kterými se vám skvěle spolupracuje a sdílení nejen znalostí, zkušeností, ale i radostí.

S přáním skvělého roku 2023

Jiří Střelec

Připravil/a

#inspirace #PF #sdílení zkušeností #úspěch

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat