Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Soutěž TOPasistent/ka ČR 2009 jde do finále.

Celostátní soutěž o TOPasistentku ČR pro rok 2009, organizovaná Asociací Profesionálů v Administrativě, má za sebou všechna vyřazovací kola a jde do finále. Přihlásili se i odvážní muži, do závěrečného klání se ale žádný z nich neprobojoval. Hlavní cenu ve formě otisku ruky ve skle tak získá letos některá z asistentek. Slavnostní večer bude moderovat Kateřina Janečková známá jako „Ošklivka Katka“, určitě ale půjde o hezkou podívanou!
303_375_original

Soutěž, do které se přihlásilo několik stovek účastnic a účastníků z celé republiky, a která si klade za cíl ocenit nejlepší pracovníky v oboru kancelářské administrativy, byla inspirována obdobnými zámořskými i evropskými soutěžemi. Přihlásit se mohli muži i ženy s nejméně roční praxí na některé z asistentských pozic v rámci firemní správy. Mezi uchazeči se objevilo i několik mužů, kteří však v letošní nelehké konkurenci do finále nepostoupili. Závěrečný večer se uskuteční dne 7. listopadu v TOP HOTEL Praha a role moderátorky se zhostí oblíbená herečka Kateřina Janečková. Ta v televizním seriálu Ošklivka Katka ztvárnila šikovnou asistentku, takže jí téma nebude cizí.

*„Letošních finalistek je celkem 8 a byly pečlivě vybrány v předkolech porotou složenou z personalistů, psychologů, odborníků na etiketu, image a styl a několika vrcholových manažerů,“* říká Jan Poledník, prezident pořádající asociace. *„Jedná se opravdu o velmi kvalitní asistentky, které by si již v tuto chvíli všechny zasloužily ocenění za svůj přínos pro firmy, ve kterých pracují. Vítězkou může ale být jen jedna,“* dodává.

Pro finalistky jsou připraveny zajímavé věcné ceny, absolutní vítězka obdrží originální dar od sklářské firmy Hunat, která se zabývá mimo jiné i velice unikátní technologií zpracování skla ve formě otisků dlaně významných osobností. Vítězka získá jedinečný otisk své pravé ruky na skleněném nosiči.

*„Hlavní cenu z dílny firmy Hunat jsme vybrali právě kvůli její originalitě a také proto, že asistentka je obecně považována za ´pravou ruku´ svého šéfa či svého týmu,“* vysvětluje Eva Čejková ze spolupořádající agentury ConPro a doplňuje:*„Soutěž byla realizována ve spolupráci s mnoha partnery, hlavními partnery letošního ročníku soutěže jsou pak dodavatel kancelářského zboží OTTO Office a internetový portál S-práce.“*

Finalistkami letošního ročníku soutěže TOPasistent/ka ČR 2009 jsou:

 • Katarína Bašná, Hartmann Rico s.r.o.
 • Martina Koutová, KempHoogstad s.r.o.
 • Petra Bártová, HDI Versicherung AG
 • Ivana Kupcová, Polyplasty s.r.o.
 • Veronika Beránková, Premier-Research s.r.o.
 • Jana Kováříková, GlaxoSmithKline s.r.o.
 • Helena Bureš, SUN Microsystems a.s.
 • Veronika Kousalová, Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod

Finálovou porotu tvoří:

 • Eliška Hašková-Coolidge (lektorka a odbornice na etiketu, česká rodačka a bývalá asistentka pěti amerických prezidentů)
 • Jan Poledník (prezident Asociace Profesionálů v Administrativě)
 • Míla Petrová (módní návrhářka)
 • Martina Kovářová (osobní asistentka p. Jiřího Muhlfeita, GM Microsoft pro Evropu)
 • Rosita Ciglerová (autorka odborných publikací pro asistentky a lektorka)

Více informací naleznete na www.topasistentka.cz.

Připravil/a

No results found.

Not found.

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat