Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.
lubomir-cerny-2024-cover-fotka-vlastnicesta (1)

Lubomír Černý

Kreativec, školitel, marketér a webdeveloper

Jsem kreativec, školitel, marketér a webdeveloper. S více jak 10letou praxí v oboru a prací na více než 300+ projektech se zaměřením na B2B, B2C i neziskový sektor rád odhaluji komunikační potenciál firem a lidí. Každá firma, projekt, produkt či služba si žádá individuální péči, protože je pokaždé jiná cílová skupina a hodnoty, to vše v neustále se měnící situaci na trhu. Jen ten, kdo dokáže vnímat zpětnou vazbu a přizpůsobit se, dokáže nejen ustát výkyvy, ale i strategicky pracovat na rozvoji.
úspěšných projektů
0 +
proškolených
0 +
let praxe
0 +

Roků praxe

10 roků

Členem od

01/2023

Jazyky

Čeština

Co miluji

Rozvíjím firmy, buduji úspěšné značky, tvořím webové stránky. Vše kreativně a s vášní.

Motto

Rád volím netradiční postupy. Proč? Již od roku 2007 probíhá výzkum, který zjistil na počátku zjistil, že na běžného „měšťáka“ cílí denně kolem 5 000 reklam. Dnes se toto číslo odhaduje na dvojnásobek. Jestli tedy zákazník denně vidí kolem 10 000 reklamních či obchodních sdělení, tak musíte doslova vyniknout. Být jiní. Proto pracuji s cestou zákazníka, protože každý komunikační kanál plní svou specifickou roli a je vhodné ho použít k jinému účelu.

Průběžně hledám stále nové postupy, protože hlavně po uvedení umělé inteligence a její začlenění do marketingových nástrojů se mění status quo. Vždy mě potěší, když odcházím ze školení s vědomím, že lze rutinu přenechat (ná)strojům a ušetřený čas umožní týmu se zaměřit na strategii, lidi a kreativitu.

Kurzy

Články

No results found.

Dovednosti a praxe

Webové stránky

Tvořím webové stránky, které vynikají designem, technickým řešení nebo snadnou administrací. Vždy s ohledem na uživatele – návštěvníky / zákazníky.


Webdesign

Dobrá orientace na webu je základ, aby se zákazník neztrácel a správně naporcovaný obsah, protože nechcete zákazníka zahltit a stresovat. Správně zvolené prvky toto dokážou i s ohledem na responzivitu webových stránek.


HR marketing

Většina firem komunikuje směrem ven. Nejčastěji k zákazníkům. Na zaměstnance ale už zapomínají. A pak se diví, že u nich nikdo nechce pracovat. Pojďme to změnit!


Poradenství | Mentoring | Školení

Od roku 2010 se věnuji rozvoji lidí a jejich znalostí a kompetencí. Mám zkušenosti jak s řadovými zaměstnanci, tak i s top managementem.


Marketingová komunikace – Firemní Image / Corporate Design / Internetová komunikace / Online komunikace / Digitální komunikace / Marketingový MIX / SWOT analýza

Hledám netradiční cesty a postupy, jak mohou firmy cíleně komunikovat se svými skutečnými zákazníky.


Copywriting

Opřete svůj marketing o texty, které fungují. Texty tvořím na míru vaší značce, produktům i zákazníkům. Copywriting musí být jasný, stručný, čtivý, poutavý, pravdivý, v souladu se SEO pravidly a hlavně psaný pro lidi. Jedině tak vybudujeme váš lovebrand.


Marketingová strategie | marketingová analýza

Firmu lze řídit intuitivně do určité úrovně. Pokud ale ví nejen vedení, ale i ostatní, čeho a jak toho dosáhnout, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Certifikáty