Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Cesta plná strastí nás může posunout dál

Dne 5.12.2019 jsme předali skvělým manažerkám firem Continental, Vitesco Technologies a Continanetal Barum certfikáty “Aktivní manažerka” v rámci dlouhodobého programu Female Talents. Program připravujeme na míru již od roku 2017. Každý rok je jiný, náročnost roste a výsledky jsou lepší.
Female_Talent_-_společné_foto_a_certifikát_-_1

Nebyla by to Vlastní cesta, aby se celý program průběžně nepřizpůsoboval potřebám firmy Continental a jednotlivým účastnicím. Když to šlo, zvýšili jsme náročnost a stres. V programu je však několik parametrů, které musí zůstat zachovány, aby výsledný certifikát měl hodnotu vlastní cesty.

Rozvoj a poznání vyžaduje i vnitřní přeměnu 

Na začátku si každá manažerka plánovala jakých cílů chce dosáhnout a co chce změnit na svém působišti. K tomu si také plánovaly společný rozvoj jako tým. Ze začátku to vypadalo jako nevinný a velmi jednoduchý úkol. Jenže tým lektorů je doprovázel na jejich zvolené cestě a nedal jim vydechnout. Pokud u některých znalostí neměly účastnice jistotu nebo pociťovaly obavy, nastoupil situační trénink a doplňkový úkol. Každý krok musel být řádně aplikován v praxi. Nejen to, účastnice musely mít výsledek a i dobrý vnitřní pocit. Záhy female talents zjistily, že dosáhnout změn na pracovišti vyžaduje i změnu jich samotných. Nejde jen o práci, jak samy vyjádřily: 

“Vnitřní i vnější cesty se spojily” 

“Pracovní a osobní život jsem měla rozdělený, v průběhu programu se spojily v jeden celek.

My sami jsme spojovacím článkem pro pracovní a osobní život. Rozdělit se na půl nebo chovat se schizofrenně do harmonického života nepatří. Work life balance je přesně to, co manažerky potřebují najít, aby dokázaly svou náročnou roli skvěle zvládnout. Jen málokterý manažer si uvědomuje, jak a v čem je odlišná role manažerky a případně matky. 

Nejlépe to dokázaly první maminky manažerky, které se účastnily programu. Dokázaly i s dětmi vést projekty z domu, najít cesty, aby dosáhly výsledků a byly prospěšné pro svého zaměstnavatele. Maminky nechaly všem ostatním vzkaz – “Mámy chtějí pracovat.” 

Certfikát byl odměnou za připravené strasti 

Nejlepší zkouškou je život samotný. Na testech můžete opisovat, u ústní zkoušky můžete mít kliku nebo nápovědu. Na vlastní cestě musíte žít vlastní život a buď sklidíte ovoce nebo budete hlady. Všechny manažerky představily naprosto skvělé výsledky, jichž v průběhu roku dosáhly. K tomu prezentovaly cestu, kterou ušly a také to, co vše musely v životě změnit, aby dosáhly propojení role ženy a manažerky. Ani zde jim lektoři nedali nic zadarmo. Dostaly poslední testovací otázku a musely odpovídat na dotěrné dotazy lektorů a TOP managementu. Obstály a právem si zaslouží certifikát Vlastní cesty “Aktivní manažerka”

Hodně štěstí a dalších skvělých úspěchů jim přeje tým lektorů: 

Jiří Střelec, Petr Hlušička, Vojtěch Bednář, Michaela Opletalová, Monika Kolková

Reference od zákazníka 

Získali jsme referenci od managementu našeho zákazníka. Přečíst si ji můžete Female Talents reference

Připravil/a

#leadership #manažerka #talent management Not found.

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat