Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Projekt Female Talents

Motivovat a rozvinout manažerské dovednosti vybraných talentovaných manažerek z celé ČR. Nastartovat přirozený způsob rozvoje talentu vlastním poznáním. Najít cestu optimálního rozvoje manažerek v leaderky. Získat přínosy a zlepšení pro praktické fungování společnosti Continental, podpořit přirozenou výměnu zkušeností mezi lokalitami a vytvořit synergické efekty. 

Společnost Vlastní cesta s.r.o., vedená Ing. Jiřím Střelcem byla na základě předchozích zkušeností pro společnost Continental pro projekt Female Talents opět velmi dobře zvoleným externím dodavatelem. V letošním roce se nám podařilo dokončit v pořadí již druhý roční projekt zaměřený na oblast Leadershipu vybraných talentovaných žen ze všech závodů v České republice.

Důkladná příprava a sestavení lektorského týmu ze strany dodavatele dovedla celý průběh vzdělávacího programu ke skvělým výsledkům. Závěrečné setkání a jednotlivé prezentace byly velmi kladně hodnoceny přítomnými zástupci managementu společnosti Continental. Vyzvednout bychom jmenovitě mohli další členy lektorského týmu, kteří se na programu dlouhodobě podíleli – Ing. Monika Kolková Jelínková, Ing. Michaela Opletalová, Mgr. Petr Hlušička, nebo PhDr. Vojtěch Bednář. Vhodné střídání lektorů, jako odborníků na daná témata bylo jedním z hlavních výhod a přínosů celého programu.

Jednotlivé moduly vzdělávacích aktivit byly kvalitně připraveny a odborně lektorovány. Vystupování lektorů bylo profesionální, kvalifikované a na vysoké úrovni.
Při realizovaných školeních docházelo vždy ke zvyšování kvality a profesionality zaměstnanců společnosti Continental, proto můžeme tuto firmu doporučit jako kvalitní vzdělávací agenturu a jejich tréninkové metody hodnotíme jako velmi užitečné a přínosné.

Ing. Martin Mušinský, Ph.D.
Personální divize
Talent Management & Organizational Development Country Coordinator Czech Republic

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice
tel: 577 512 503 e-mail:martin.musinsky@barum.cz

Popis: Rozvinout přirozené dovednosti manažerek a získat přínosy pro praktické fungování ve společnosti Continental. Podpořit vznik synergie.

Originál reference

Poradce

Jiri-Strelec
Jiří Střelec

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat