Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Představujeme naše certifikované profesionály Creatixo!

S potěšením vám oznamujeme, že tři z našich skvělých specialistů nedávno dosáhli významného milníku na své profesní cestě. Jana Dobšíčková, Jana Dragová a Jiří Střelec jsou nyní oficiálně certifikováni kouči Creatixo Certified Professionals, čímž rozšířili své odborné znalosti a jsou schopni efektivnějí rozvíjet vaše kreativní, inovativní a produktivní kompetence.
original_vlastnicesta-creatixo-nove-certifikovani-specialiste-v-roce-2023

Jiří Střelec, odborník na komunikaci a strategii, se během své kariéry osvědčil jako oddaný mentor. Díky nové certifikaci Creatixo je nyní Jiří vybaven ještě více prostředky k tomu, aby mohl vést jednotlivce a firmy k efektivním komunikačním strategiím, které jim umožní dosáhnout jejich cílů a nebo také podnikatelských záměrů.

Jana Dragová, zkušená koučka, mentorka a lektorka v oblasti osobního růstu, soustavně prokazuje své odhodlání pomáhat druhým dosáhnout jejich plného potenciálu. Získáním certifikace Creatixo může nyní Jana využívat sílu zpětnovazební zprávy Creatixo k vyhodnocování a vytváření individuálních plánů přizpůsobených individuálním potřebám, čímž podporuje růst a transformaci v životech svých klientů.

Jana Dobšíčková se specializuje na koučování a NLP koučink a využívá své odborné znalosti k tomu, aby jednotlivcům umožnila překonávat výzvy a odemykat jejich skutečný potenciál. Díky nedávné certifikaci Creatixo je nyní Jana vybavena dalšími nástroji a metodikami, které jejím klientům pomáhají na cestě k osobnímu a profesnímu úspěchu.

Koučové a mentoři Vlastní cesty s certifikací Creatixo mají jedinečnou možnost zhodnotit váš potenciál a ukázat vám konkrétní cestu k vašim vytouženým kompetencím. Společně s nimi si určíte záměr, kterého chcete dosáhnout a cílenými aktivitami Creatixo vaš naši kouči dovedou během pouhých 6 hod k lepším výsledkům. Hodnotící report Creatixo slouží jako neocenitelný zdroj informací, který vám poskytne poznatky a realizovatelná doporučení.

Ať už hledáte poradenství v oblasti komunikace, strategie, osobního růstu nebo v jakékoli jiné oblasti, v níž naši specialisté vynikají, můžete se spolehnout na odborné znalosti a profesionalitu našich nově certifikovaných odborníků Creatixo.

Ve vlastnicesta.cz jsme hrdí na to, že vás spojujeme se špičkovými odborníky, kteří neustále investují do svého profesního rozvoje, aby vám mohli poskytovat služby na nejvyšší úrovni.

Kontaktujte Janu Dobšíčkovou, Janu Dragovou nebo Jiřího Střelce ještě dnes a dozvíte se více o tom, jak vám mohou pomoci při vyhodnocování vašich cílů, vytváření efektivních plánů a dosahování smysluplného pokroku. Obraťte se na ně přímo prostřednictvím jejich profilů na našich webových stránkách.

Gratulujeme Janě Dobšíčkové, Janě Dragové a Jiřímu Střelcovi k vynikajícímu úspěchu v podobě titulu Creatixo Certified Professionals.

Připravil/a

#certifikace #creatixo #koučink #mentoring

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat