Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Vlastní cesta rozšířila své portfolio o skvělého specialistu práva

S radostí oznamujeme, že síť specialistů se rozšířila o novou specializaci a o nového skvělého advokáta. Dne 12. února 2021 podepsali smlouvu Jiří Střelec a Vratislav Urbášek z advokátní kanceláře Urbášek & Partners. Můžete se těšit na vzájemné propojování práva a dalších odborných oblastí Vlastní cesty.
original_Vlastnicesta_a_Urbasek_Vratislav_spoluprace_-_pravo_management

Dlouholetá spolupráce nakonec vyústila v oficiální podpis smlouvy a zařazení se do sítě specialistů Vlastní cesty. Roky jsme spolupracovali a vzájemně se poznávali. Hledali jsme cesty, kde může právník podpořit poradce nebo podnikatele. Diskutovali jsem o potřebách dnešního podnikání. Postupně jsme zjistili, že se naše názory a požadavky vzájemně doplňují a vznikají užitečné produkty.

Právo a jeho aplikace v byznysu 

Hlavní strategií advokátní kanceláře Urbášek & Partners je podpora byznysu klienta. Nejedná se jen o frázi. Jde o to najít a realizovat taková právní řešení, který klientův byznys rozvine nebo ochrání. Nalezli jsme společnou řeč, ne na papíru plném paragrafů, ale na papíru podnikatelských záměrů, podpory vedení zaměstnanců, nástupnictví, autorského práva, kybernetické bezpečnosti, insolvence a dalších. Všeho, co dnes podnikatele a manažeři potřebují. 

To, čeho si nejvíce cením a vždy mi ze strany právníků chybělo je, vysvětlit právo jazykem běžného občana. Prostě i právo může mít v podání schopného advokáta lidskou podobu. 

Nová podpora pro manažery, podnikatele

Už asi tušíte, proč jsme podepsali spolupráci. Právník potřebuje vědět, jak prakticky fungují firmy. Jak se řídí výroba. Jak se pracuje se zaměstnanci, aby byli motivovaní. Co vše musí řešit krizový manažer, jak vzniká software apod. Právo nemůže být odtrženo od praxe. Je to možná velký sen. Jestli můžeme přispět malou kapkou ke zlepšení, tak to uděláme. 

Na straně druhé se manažeři musí věnovat vydělávání peněz, aby firma žila. Nemají prostor pro léta studování práva, aby někde neudělali chybu. Nemají možnost zjišťovat dvojí a mnohdy i protichůdný výklad zákona. 

Spojujeme nejen naše síly, ale hlavně znalosti. Už jsme přispěli společným propojením krizového managementu a insolvence. Ukázali jsme hlavní smysl reorganizace a půjdeme dál. 

Sledujte naši sekci Právo | Pracovní právo a naše společné aplikace s jinými obory

Připravil/a

Not found.

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat