Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Obchodní a komunikační dovednosti

Spolupráce je zaměřena na rozvoj obchodních dovedností prodejců, komunikačních dovedností zaměstnanců a také pro strategický rozvoj firmy. Individuální zaměření vzdělávání podle aktuálních potřeb účastníků a firmy. 

Referenční dopis pro společnost Vlastní cesta s.r.o. 

Se společností Vlastní cesta s.r.o. spolupracujeme již několik let. Ing Jiří Střelec nám pravidelně pořádá školení zejména pro obchodní zástupce, kteří se s ním trénují hlavně v obchodní komunikaci a argumentaci. Jako jednatel využívám zkušenosti a znalosti Ing. Střelce i ke konzultacím strategických a procesních rozhodnutí. 

Pořádali jsme také několik komunikačních tréninků pro všechny zaměstnance, abychom všichni měli směrem k zákazníkům stejnou formu komunikace. V rámci školení oceňuji hlavně praktickou část s pomocí audio / video pomůcek. Vyznačuje se výbornou zpětnou vazbou, při které každý účastník zjistí, jak jeho komunikace působí na ostatní. Vnímám, že se po těchto školeních zlepšuje předávání informací nejen k zákazníkům, ale také uvnitř týmu. 

Důležitým pokračováním tréninků jsou “domácí úkoly”, které účastníci plní online a lektor k nim dává zpětnou vazbu. Tento přístup podporuje kontinuitu školení a pomáhá účastníkům nabyté vědomosti udržet. 

Profesionální přístup a přínos společnosti Vlastní cesta s.r.o. využívají naši zaměstnanci i v individuálních online školeních, kde mohou sami ovlivnit téma, ve kterém se chtějí zlepšit. Jsme rádi, že tak hledají svou vlastní cestu 🙂 

Ing Michal Voplakal Ph.D
jednatel

Popis: Firemní a osobní rozvoj v obchodních a komunikačních dovednostech. Individuální podpora pro oblast strategie, marketingu a procesního řízení. Osobní školení kombinované s online vzděláváním.

Originál reference

Poradce

Jiri-Strelec
Jiří Střelec

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat