Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Projekt Female Talents – hodnocení účastnic

Motivovat a rozvinout manažerské dovednosti vybraných talentovaných manažerek z celé ČR. Nastartovat přirozený způsob rozvoje talentu vlastním poznáním. Najít cestu optimálního rozvoje manažerek v leaderky. Získat přínosy a zlepšení pro praktické fungování společnosti Continental, podpořit přirozenou výměnu zkušeností mezi lokalitami a vytvořit synergické efekty. 

Female talent program, které jsem absolvovala pod taktovkou vzdělávací agentury Vlastní cesta, mi přinesl především sebepoznání.

Pomohl mi zastavit a zamyslet se, kde jsem a kam bych se chtěla dostat, a to jak ve své profesionální kariéře, tak i ve svém soukromém životě. Díky tomuto programu jsem byla schopna si najít svou vlastní cestu rozvoje a jít po ní dál.

Všechny znalostní linie počínaje vytvářením strategie, jak správně chválit a kárat, typologie osobnosti, motivace týmu, analýza kapacit pracovního místo a v neposlední řadě i stále častěji zmiňovaný work life balance a mapování psychosomatických rizik na pracovišti do sebe výborně zapadaly a vytvořily pevný základ pro budoucí profesionální rozvoj.

Nyní už je na každé absolventce tohoto programu, jakým způsobem bude s dosaženými znalostmi a dovednostmi pracovat dál.

Děkuji celému týmu FTP za profesionální přístup.

Simona Randová
Teamleader
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Popis: Rozvinout cestou sebepoznání vlastní přirozené dovednosti a využít své talenty v praxi.

Originál reference

Poradce

Jiri-Strelec
Jiří Střelec

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat