Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

Individuální mentoring zaměřený na motivaci

V rámci zvyšování kvalifikace a potřeby se posunout zase o krůček vpřed jsem měl příležitost se potkat během několika seancí mentoringu s Jiřím Střelcem z Vlastní cesty.

Cílem bylo znovu najít motivaci svou i mého týmu, pro lepší výkony a radost ze své práce. Důležité pro mě bylo uvědomění si, co mě na práci opravdu baví a naplňuje a tomu se začít více věnovat. Případně změnit pojetí u úkolů, které nejsou zrovna mým koníčkem a předělat je k obrazu svému.

Určitě mi pomohlo se zaměřit na svůj restart nadšení a motivace. V rámci oddělení hlavně pomoc se strategií, jak nadefinovat cíl a cestu k jeho splnění. Musím říct, že diskuze s Jirkou byla vždy korektní, na každý můj dotaz měl odpověď a snažil se mě nenásilně tlačit k zavedení bodů, které jsme na sezeních postupně probírali.

Jirka dá dost na duchovní stránku člověka a tímto způsobem se ho snaží I vest k danému cíli. Nezapomíná však kombinovat I praktickou stránku věci, což shledávám velmi přínosným. Má prostě trošku odlišný pohled na věc, než jsem byl doposud zvyklý. Pravděpodobně to pramení z jeho bohatých zkušeností z různých oblastí businessu.

Když se na naši společnou cestu podívám zpětně, určitě mi Jirka pomohl s uvědoměním, co je pro mě důležité. Zamyslet se nad sebou, co opravdu je má motivace v mé práci a jak utvořit strategii pro svůj tým, aby věděl, kam směřujeme.

Jirko díky za tvůj čas, vhled a vstupy, budu se je snažit přetransformovat v kvalitní výstupy.

Pištora Radek
20.11.2023

Popis: Reference mentoringu s Jiřím Střelcem

Originál reference

Poradce

Jiri-Strelec
Jiří Střelec

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat