Volat poradce: +420 737 279 917
logo_vlastnicesta
VOLAT PORADCE: +420 737 279 917
Search
Close this search box.

15 let pomáháme firmám a lidem najít cestu k úspěchu

Je to již 15 let fungování portálu Vlastní cesta a je to opravdu velká jízda. Zaměřujeme se na pomoc firmám, aby byly úspěšné. Navíc popisujeme své zkušenosti o tom, co v praxi fungovalo našim klientům, aby se ostatní mohli také poučit a posunout své podnikání k lepším výsledkům. Podívejte se na celou cestu našeho portálu s detailnějším popisem za posledních 5 let!
original_Virtualni_tým_-_specislite_15_let_-_Vlastnicesta_-kopie-

Na začátku byla myšlenka jak pomáhat firmám a jednotlivcům k úspěchům v podnikání. Zároveň jsme chtěli vytvořit takový malý etalon profesionálního poradenství, ukazovat zákazníkům, jak má pracovat poradce, lektor, jak se má chovat a také jak správně aplikovat metody nebo normy ISO. Prostě představovat, co v praxi funguje a co ne.  

Vznikl podnikatelský záměr na vytváření sítě poradců, kteří umí více než jen jeden obor, umí spolupracovat a chtějí pro své zákazníky skvělé výsledky. Na druhou stranu portál představí jejich znalosti, výsledky a pomůže jim najít další zákazníky. Portál funguje a každý rok získává nové poradce (dnes používáme pojmenování specialisty) a nové spokojené zákazníky. O kvalitě naší práce si můžete přečíst v sekci Reference. Máte-li zájem se připojit do naší sítě KLIKNĚTE

Cesta Vlastní cesty – představení zásadních milníků

Přečtete si, čím vším jsme si prošli a co jsme přinesli na poradenský trh.

 Nové podmínky spolupráce 
 Vznikly nové podmínky a služby pro specialisty – zájemce. Specialisté získávají zázemí profesionálních SW, např. Active Campaign, Click meeting apod. 

Posílení online podnikání 

 Akceptace ONLINE PORADENSTVÍ zákazníkyNasazení marketingové automatizaceREDESIGN portálu Vlastní cestaMicrosity pro znalostní linie 
 Covid-19 zásadně podpořil zapojení online technologií do poradenství. Specialisty najdete na webinářích, online školeních, individuálním poradenství.  S růstem zákazníků, zakázek, roste i administrativa. Zapojili jsme další SW pro efektivnější komunikaci nejen se zákazníky, ale i mezi námi specialisty.  Obsah portálu, počet oborů i nabídek roste. Uživatelům jsme chtěli zjednodušit cestu k jimi hledaným informacím. Snad se nám to povedlo. Znalostních linií na portálu Vlastní poznání přibývá a je třeba je představit veřejnosti. Na každou linii jsme začali připravovat samostatnou propagační micrositu.

Rozšiřování týmu, AI umělá inteligece v poradenství

 Oslovení nových poradcůNová sekce – KRIZOVÝ MANAGEMENTNová strategie vedení portáluSpuštění AI v poradenství
 Chceme růst a tak oslovujeme nové specialisty, představujme způsob práce, dosažené výsledky. Krize v automobilovém průmyslu a covid-19 nás přiměl vytvořit samostatnou sekci pro krizový management Lze vytvořit samostatně fungující týmy specialistů nezávislé na zakladateli sítě? Právě na to se spustila nová strategie. Výsledky zhodnotíme za 5 let. Chceme rychle a levně poskytnout klientům nejlepší doporučení. Nasadili jsme první modul AI umělé inteligence do poradenství. 

Networking specialistů a propojování znalostí

 Propojování znalostí z různých oborů – ROZVOJ SPOLEČNÝCH ZAKÁZEKPravidelná měsíční setkání – NETWORKING PORADCŮ
 Roste počet zakázek, kde na jejich realizaci spolupracuje 2 a více poradců. Spojujeme znalosti z různých oborů. Společně se pravidleně scházíme a řešíme zakázky nebo nové produkty v poradentsví. 

Nové strategie rozvoje zaměstnanců a programy

 Vytvoření specializovaných senior programů – FEMALE TALENTS TOP MANAGEMENTPříchod nové strategie – INDIVIDUÁLNÍ ROZVOJ ZNALOSTÍ
 Specialisté spojili své znalosti a připravili program, který žije se svými účastníky, podporuje jejich talenty a rozvíjí je ve směru potřeby firmy. Vytrénovali jsme 2 ročníky nejlepších manažerek z celé ČR firmy Continental. Vytvořili jsme novou strategii  rozvoje zaměstnanců. Manažeři získávají nejlepší poměr výsledků v praxi a ceny poradenství (cena/výkon). Zaměstnanci získávají specialisty jako své parťáky pro nejlepší řešení. 

Vytvoření znalostní databáze 

 Spuštění druhého portálu www.vlastni-poznani.cz
 Jiří Střelec vytvořil nový portál (databázi znalostí) pro efektivní vzdělávání zaměstnanaců. Portál je také platforma pro poradce, lektory, aby mohli u svých klientů dosahovat lepších praktickcých výsledků. 

INFOGRAFIKA KE STAŽENÍ

Infografika na šířku: ZDE

Infografika na výšku: ZDE

Připravil/a

#15let #Vlastnícesta #výročí

Sdílejte

Mohlo by Vás zajímat